Kategóriák
HOME Bath CARICA Fényterápiás pezsgőfürdő jobbos - 170 x 180 cm
1.599.900 Ft
901.000 Ft (709.449 Ft + ÁFA)
Kedvezmény: -44%

1.599.900 Ft
901.000 Ft (709.449 Ft + ÁFA)
Kedvezmény: -44%
Cikkszám: 23013
Gyártó: Home
Elérhetőség: Rendelhető
Szállítási díj: 1.990 Ft
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Leírás és Paraméterek

Méretek (Sz x M x Ma): kb. 170 x 80 x 59 cm Anyag: Üvegszálerősítésű műanyag (GRP) és 3 mm-es megerősített ABS szaniter akril Kiváló minőségű kidolgozás tartós alumínium kerettel 8 mm-es akrilüveg előlap Színes fényterápiával Könnyen kezelhető felület Egyszerű összeszerelés

Műszaki adatok

Méretek (Sz x M x Ma): kb. 170 x 80 x 59 cm
Anyag: Üvegszálerősítésű műanyag (GRP) és 3 mm-es erősítésű ABS szaniter akril
Csatlakozás: 1 normál 220-240 V-os aljzat
Biztosíték: C16 Pezsgőfürdő szivattyú: 750 watt Belépési magasság: kb. 590 mm Kádmélység: kb. 465 mm Töltési magasság: kb. 375 mm Akrilüveg előlap: 8 mm Lekerekítési sugár: 500 mm Maximális töltési térfogat a túlfolyásgátlóig: 260 l (Felhívjuk figyelmét, hogy ezt az értéket személyek nélkül határoztuk meg a medencében. A mérettől és a súlytól függően ezért kevesebb vízre lesz szüksége a pezsgőfürdőhöz a vízkiszorítás miatt.)
Állítható intenzitású pezsgőfürdő fúvókák: 4

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.